PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728144}

Most szpiegów

Bridge of Spies
7,2 128 696
ocen
7,2 10 1 128696
6,4 31
ocen krytyków
Most szpiegów
powrót do forum filmu Most szpiegów

Moją uwagę przede wszystkim przykuły dwie sceny: obydwie podczas jazdy pociągiem Donovana. Według mnie mistrzowskim zagraniem były dwa różne spojrzenia w stronę głównego bohatera. Ludzie bardzo polegają na tym, co pisze się w gazetach i często nie mają szansy dostrzec prawdy. Film bardzo mi się podobał, ponieważ mimo odległych czasów wiele wątków jest do dzisiaj aktualnych. Z kina wyszłam z głową zapełnioną pytaniami i przemyśleniami. Gorąco polecam każdemu. ;) Wbrew pozorom historia nie jest ucztą tylko dla ludzi zafascynowanych historią, polityką, czy relacjami USA vs. państwem komunistycznym Rosji. Dzieło Spielberga daje dużo do myślenia jeżeli przyjrzymy się różnym wątkom bliżej. :)

ocenił(a) film na 8
takashima___

w roku 92 czy 94 już dokładnie nie pamiętam zlikwidowano taki mały symboliczny cmentarzyk w okolicy Reichstagu. Były tam tabliczki osób które były zastrzelone w trakcie ucieczki od 1965 do 1998. Wszystkie tylko z okolicy tego budynku. Ostatnia tabliczka miała datę 1987.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones