PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1212}

Park Jurajski

Jurassic Park
7,0 334 202
oceny
7,0 10 1 334202
7,5 38
ocen krytyków
Park Jurajski
powrót do forum filmu Park Jurajski

Genialny pod każdym względem. Super realistyczne dinozaury, pomijam efekty dzwiękowe, które czasem z siebie wydawały te monstra.
Gra aktorów na wysokim poziomie. Ogólnie mistrzostwo w tej tematyce i tyle. Nie można było tego lepiej zrobić na początku lat '90 stąd moja ocena.

bassmatt

Zgadza się film świetny !

ocenił(a) film na 10
adammarzenka

He swiety film fenomenalny a nie świetny

ocenił(a) film na 10
bassmatt

Do dziś bardzo przyjemnie się go ogląda. :)

bassmatt

Film krytykowany za wiele rzeczy i to głównie przez krytyków i ludzi z branży o swojej osobie nie wspomnę.
Nie tylko teraz Steven Spielberg psuje filmy wcześniej tez to robił. Park Jurajski ma coś z kina familijnego mimo, ze do obiadu rodzinnego nie polecam. bleee
Jeff Goldblum 1/10

ocenił(a) film na 10
bassmatt

popieram a byłeś w kinie na tym bo ja nie byłem bo urodziłem się w 1992 roku a strasznie bym chciał być na takim filmie w kinie to moje największe marzenie być na takim filmie w kinie ja kocham ten film uwielbiam go oglądać codziennie na komputerze oglądam raz dziennie interesuje się strasznie dinozaurami i dlatego tak lubię park jurajski a mój ulubiony dinozaur to tyranozaur i był w filmie nawet jako robot był w filmie i wyglądał super realistycznie wyglądał groznie ogladałem film jak powstawał park jurajski 1993 i w niektórych scenach zblizeniach uzywali robota animatronicznego sterowali za pomoca joistika sami go zbudowali specjalisci od efektów specjalnych w tym filmie byli najlepsi specjalisci od efektów specjalnych animatroniki i graficy komputerowi komputerowy dinozaur tez wygladał jak zywy podobno sam robot t yranozaura wazył w tym filmie 4 tony to duzo tyle co słoń afrykanski słoń afrykanski wazy tak 4 do 5 ton ale dopiero w drugiej czesci zaginiony swiat park jurajski zbudowali roboty 8 tonowe 2 t rexy wtedy pokazali prawdopodobna wage tego dinozaura nie sadze zeby dorosły tyranozaur wazył 4 tony przynajmniej 8 ton jak zył na ziemi chyba ze ten z 1 czesci nie był jeszcze w pełni dorosły i jeszcze rósł mimo ze w 2 czesci były 8 tonowe t rexy bardziej podoba mi sie pierwsza czesc

ocenił(a) film na 10
Rafal350a

Ja pierdzielę, ziom... słyszałeś o czymś takim jak interpunkcja? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones