PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1212}

Park Jurajski

Jurassic Park
7,0 334 202
oceny
7,0 10 1 334202
7,5 38
ocen krytyków
Park Jurajski
powrót do forum filmu Park Jurajski

Dobry,ale mogło być lepiej

użytkownik usunięty

Generalnie film jest naprawdę dobry. Jak na lata 90 ma dobrą grafikę oraz efekty specjalne i dźwiękowe. Dinozaury wyglądają bardzo realistycznie i groźnie. Ścieżka muzyczna od razu wpada w ucho i wprawia w "dinozauryczny" nastrój. Jednak przez pierwszą godzinę praktycznie nic ciekawego się w nim nie dzieję. Momentami podczas oglądania przymykały mi się oczy ze znużenia. Dopiero po upływie tego czasu w końcu zaczyna się coś dziać. Rozpoczyna się wówczas oczekiwane, mocne kino akcji. Samo zakończenie również nie do końca mnie powaliło. Nie jest źle,ale liczyłam na lepsze rozwinięcie.

ocenił(a) film na 10

"Dobry ale mógł być lepiej " ? :O
Przecież ten film wtedy to była petarda. Dzisiaj robi większe wrażenie niż te wszystkie avatary. Tam wgl nie było widać ręki komputera odpowiedzialnego za efekty
.Dzisiaj wszystko trąci

użytkownik usunięty
maciekb80

Sądzę,że to jest naprawdę dobry film,ale według mnie jest trochę za mało kina akcji(więcej scen z dinozaurami i towarzyszącym dreszczykiem emocji oraz napięciem). Przez pierwszą godzinę na dobrą sprawę niewiele się dzieje. Dopiero po godzinie zaczyna się coś dziać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones