PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9829}

Strefa mroku

Twilight Zone: The Movie
6,6 4 396
ocen
6,6 10 1 4396
5,5 4
oceny krytyków
Strefa mroku
powrót do forum filmu Strefa mroku

to słabo :/ Szkoda Vic Morrow'a i tych dwóch dziewczynek....

ocenił(a) film na 9
stonecown

Co ma wypadek do jakości filmu bo nie rozumiem?

WujekChu1ek

Śmierć poszła na marne.

ocenił(a) film na 9
Eplay

Moim zdaniem bardzo dobry tytuł, film z mojego dzieciństwa, wiec śmierć nie poszła na marne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
J_C_WELLS

Co ma piernik do wiatraka??:P:P:P:P

WujekChu1ek

Ja bym zdecydowanie wolał aby tym dzieciom i Vicowi nic się nie stało niż żeby ten film powstał.

ocenił(a) film na 9
Kadex

Tysiące ludzi codzienne ginie na świecie i wiesz co ci powiem...? Niestety nic z tym nie zrobisz, Ja też się kiedyś przekręcę, czy teraz czy ze starości co za różnica, ludzie to bardzo "kruchy" gatunek... Takie niestety jest życie i każdy o tym wie, ale boi się o tym otwarcie rozmawiać...

WujekChu1ek

Tysiące ludzi umiera, ale czy wybrałbyś świetny film niż wykorzystanie szansy na uratowanie dwójki dzieci z biednej rodziny i jednego aktorzynę który przeznaczał 1/3 swoich pieniędzy na cele dobroczynne ? ja wybrałbym to drugie. I powiem ci że zrobiłbym to nawet gdyby film miałby być najlepszym dziełem jakie mógłbym zobaczyć w moim życiu. John Landis to natomiast najgorsza osoba o jakiej tylko mogłem usłyszeć, gdyż autentycznie złamał prawo wpuszczając dzieci w nocy na plan pełen dynamitu i innych wybuchowych sprzętów pirotechnicznych. Gość siedziałby w więzieniu gdyby nie to że hojnie przekupił rodzinę dzieciaków aby nie pójść siedzieć. Oprócz tego, to dodał na plan zawyżoną ilość pirotechniki która nie była w tamtych czasach dozwolona. Fakt ten obrzydził we mnie i w mnóstwie innych widzów wizerunek Landisa w roli reżysera. Mam ogromny dystans do jego osoby, a reszta jego filmów była po prostu beznadziejna.

ocenił(a) film na 9
Kadex

Nie no jasne, masz oczywiście racje, ale czasu nie cofniesz, no chyba, że umiesz zagiąć czasoprzestrzeń... Co by nie było, powstał na prawdę dobry film, który uwielbiałem oglądać w dzieciństwie...

ocenił(a) film na 6
Kadex

A mnie tam nie obchodzi życie paru ludzi, nie ma to żadnego znaczenia.

ocenił(a) film na 9
Eplay

Może zabrzmi to głupio, ale nie poszła na marne - epizod pierwszy zyskał na tym, że nie dało sie go całego nakręcić.

ocenił(a) film na 7
stonecown

postać grana przez niego miała zapłacić za rasistowskie wypowiedzi, a zapłacił za nie osobiście.....

conneryfan

Paradoksem jest, że Vic nadawał na Żydów w filmie (Goldman przez którego nie dostał awansu), a sam był Żydem - jego nazwisko to Victor Morozoff.

Podobnie Sacha Baron Cohen w 'Borat' - też Żyd, a gra Kazacha który nabija się z Żydów. Nie mówię, że rasistowskie żarty są fajne, ale inaczej brzmią z ust przedstawiciela tej samej nacji - to świadczy o dużym dystansie do siebie.

Bruce_Lee

Akurat Cohen robił to po to by prymitywnie wyśmiewać Kazachów i ich rzekome "zdziczenie". Sam zachował się jak typowy rasista.

Telemachus

Ale akurat Żydów się uczepił :) ogólnie Cohen jest znany z pranków, są filmiki na których przedstawia projekt inwestycji meczetu itd :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones