PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9829}

Strefa mroku

Twilight Zone: The Movie
6,6 4 403
oceny
6,6 10 1 4403
5,5 4
oceny krytyków
Strefa mroku
powrót do forum filmu Strefa mroku

Przy kręceniu sceny w której bohater Vica biegnie przez rzekę niosąc dwoje dzieci, pilot prze;atującegpo nad nimi helikoptera stracił panowanie nad maszyną i spadł na nich zabijając całą trójkę na miejscu :(

Widzialem to na jakimś filmiku, rzeczywiście pechowo.

o jejku ale straszne. normalnie zaraz się popłaczę.

ocenił(a) film na 7

nie widziałem tu tkaiej sceny ani Vica w calym filmie:O ktora to scena?

Boskigrom

W czasie kręcenia wietnamskiego epizodu, Vic Morrow wraz z dwójką dzieci giną pod spadającym śmigłowcem. Wirnik ścina im głowy.

http://pl.youtube.com/watch?v=iM7WqxTyg5s

ocenił(a) film na 7
Carlin

a co stalo sie z pilotem? :O

ocenił(a) film na 4
Boskigrom

ja nie mam tej sceny :(

ocenił(a) film na 7
phil_anselmo

to trochę kuriozalne że w filmie w którym nie ma w ogóle scen niebezpiecznych z udziałem ciężkiego sprzętu, wybuchów, pościgów, extremalnych skoków itd. itp. doszło w ogóle do takiej tragedii. Jedyną taką sceną była właśnie te ze śmigłowcem - mi osobiście nasuwa się od razu przypuszczenie że dla tej jednej akcji nie warto było dla nich zatrudniać jakichkolwiek specjalistów i zajęli się tym totalni amatorzy - afekt taki jak by się dało dziecku zapałkę.

ocenił(a) film na 7

Juz nie pamietam tego epizodu ... co sie z nim stalo ? zostawili go ? usuneli ? dali innych aktorów?

shamar

Tragicznej sceny ze śmigłowcem nie wykorzystano. Film zmontowano z wcześniej nakręconych.

ocenił(a) film na 10
Carlin

Tak głupio zginął dobry aktor i dzieci. Okropne... To wydarzenie napewno rzuca negatywny cień na film i producentów. Mogło dojść do zamknięcia produkcji wogóle.
Strefa mroku to takie trochę igraszki z diabłem.
Więc prędzej czy później może dojść do nieszczęścia...

ocenił(a) film na 8

...i chyba to był niestety największy horror jeśli chodzi o ten film ;(

Niestety takie śmiertlene wypadki mają miejsce na planach filmowych choćby ten słynny w "Kruku" z Brandonem Lee albo w "Niebezpieczne ujęcia" z Jonem-Erikiem Hexumem lub ostatnio w 2010 w "Going Somewhere" z Kirkiem Abellą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones