PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1217}

Szczęki

Jaws
7,0 105 603
oceny
7,0 10 1 105603
7,8 42
oceny krytyków
Szczęki
powrót do forum filmu Szczęki

Ludzie, ten film ma 46 lat i nadal nie przebija go nic w swojej kategorii. Scenariusz, aktorstwo, muzyka, wykonanie, efekty - to wszystko się broni do dzisiaj i odsadza konkurencję daleko w tył! Gumowy rekin do tej pory sprawia momentami lepsze wrażenie niż gówniane komputerowe animacje w obecnych filmach (a już na pewno w kolejnych częściach). Rewelacyjny i ponadczasowy obraz, nie mam więcej słów, poza tym, że obejrzałem go po raz pierwszy mając 7 lat, a potem jakieś kilkanaście razy i ostatnio kilka dni temu, stąd ta wylewna opinia. Arcydzieło Spielberga i tyle. Nie nudzi, nie starzeje się i wciąga jak za pierwszym razem, czego dowodem może być moja 9-letnia córka, z którą obejrzałem film i wciągnęła się po sam finał tak jak ja 30 lat wcześniej. Polecam

Krwawe_dziaslo

Witaj w klubie. O jego wielkości świadczyć może też prawie 70 krotna przebitka budżet /zysk. Jaki film mógłby pochwalić się takim wyczynem produkowany dzisiaj w czasach cyfrowego zaciemniania? Pytanie retoryczne. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones