Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 788 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Moim zdaniem dawno już nie nakręcił czegoś bardzo dobrego, najlepszy okres ma już za
sobą, ale kto wie, może jeszcze czymś nas zaskoczy:)

bane4

nigdy nic dobrego nie nakręcił poza bzdetami o kosmitach,kłamstwie oświęcimskim w liście Schindlera oraz dziecinnych częściach Indiany Jonesa.Fatalna jest kondycja ludzkości,skoro uważany jest za największego reżysera.Wolne żarty...Amerykański popcorn ma sie nieźle,lecz do czasu otwarcia przez biznesmena-kinomana,wrocławskiego kinopleksu,gdzie zakazane jest spożywanie podczas seansu coca coli i sprzedaż kukurydzy,która żrą tępe matoły i zaśmiecają salę kinową

UFOLOG

co to za ciota u ciebie w awatarze polaczku ? wklejam swój post z innego tematu SPECJALNIE DLA CIEBIE .
wole oglądać na ekranie Żydów -ludzi wspaniałych ,naród artystów , poetów ,naukowców i wielkich sportowców niż brudnych bezzębnych ,śmierdzących , głupich polaczków z gnojowiska jakim jest "państwo nad Wisłą " Podczas walki Wacha kibicowałem Kliczko a podczas mistrzostw Europy płakałem ze szczęścia gdy te szmaty polskie odpadły z turnieju . Szkoda ,że Niemcy nie wygrali na polskiej ziemi -satysfakcja byłaby ogromna a szloch tego zgniłego narodu jeszcze większy . Dobra idę srać i podcierać sie biało-czerwonym papierem.
ps. Nigdy nie zniosą wiz do Stanów (Narodu Panów) dla tego bydła z polszy .Tylko polacy i Cyganie z Europy muszą się o nie ubiegać -o to za co was ma wasz sojusznik któremu tak liżecie dupe zwłaszcza kiedy chcę się pozbyć startych samolotów z lat 70 . O wyślijcie jeszcze wojska do Afganistanu albo Iraku , pomóżcie swojemu Panu hahahahah zwierzęta z polski . Piszę to ja Żyd wasz Pan.
.
A wracając do kłamstwa oświęcimskiego to gdzie je miałeś w Liście Schindlera ?

GeorgePatton

Jesteś daleko większym baranem i kretynem niż początkowo mi się wydawało,jednak ,to tylko było wrażenie spowodowane niekompletnością Twojej"lektury" Dalsza bowiem jej część skłania mnie do wysunięcia wniosku,że jesteś ze szkoły dla dzieci specjalnej troski lub pozamieniałeś się na łby z którymś z przedszkolaków.I Żyd i żyd to dwie różne mentalności.Ty jesteś tępym rzydem.pa

UFOLOG

bzdetem jest twoja wypowiedź na temat Spielberga polaczku

bane4

Monachium, Raport, A.I. sztuczna inteliganala, Tintin - te filmy jak najbardziej sa bd dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones