Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 786 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Dla mnie najlepszymi seriami jakie stworzył Spielberg będą Indiana Jones czy Park Jurajski .Jestem fanem Indiany Jonesa i chylę czoła ku tej produkcji i wspaniałej reżyserii .Park jurajski też niezapomniana seria i wielkie kino ogólnie ten pan robi świetne kino przygodowe ze wspaniałą akcją .Stworzył także ET i wojnę światów dwa kolejne świetne filmy i wspaniała gra aktorska .Lista Schindlera też piękny film i wspaniałe aktorstwo i wielkie kreacje kinowe .Oczywiście mam kilka jego filmów i teraz powróciłem do jego serii Indiana Jones i czekam na kolejną część . Liczę że zaskoczy mnie 5 częścią Indiany i że warto będzie czekać .To dzięki niemu polubiłem dinozaury i zaczołem oglądać filmy dokumentalne o epoce dinusiów ;) Pamiętam jak kochałem w dzieciństwie Park Jurajski i te Tyranozaury ;) Ale Et też kochałem ten film oglądać to była jedna z moich ulubionych postaci kina .Albo wojna światów też wspaniały film i niezapomniane efekty specjalne .Indiane Jonesa będę oglądał wiecznie jedno z najlepszych w kinie przygodowym ,jak indiana to tylko od Spielberga tylko on może zrobić te produkcje jak najlepiej .Stworzył wspaniałe kino które kocham do dziś a kreacja indiany jonesa to mistrzostwo jakiego dokonał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones