PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194833}

Mrs. Columbo

5,3 20
ocen
5,3 10 1 20
Mrs. Columbo
powrót do forum serialu Mrs. Columbo
napruto

No rzesz...ja to chciałem pierwszy napisać ;D

timcer

ciekawe, czy równie dobra...

napruto

o kocie

napruto

Hahaha, o tym samym pomyślałem.
W końcu Columbo sporo o niej opowiadał :D

mgolab

,,Mrs. Kate Columbo, wife of the famous lieutenant, solves crimes as a reporter, while raising her little daughter.''
niech opis z Internet Movie Database mówi sam za siebie..ten serial to musialo byc dno

napruto

http://www.youtube.com/watch?v=eHPclZ0cNgA

napruto

To nie może być serial o jego żonie, bo ona nie ma na imię Kate... tylko PANI Columbo, jak to było w jednym odcinku ;)

Bruce_Lee

Pani Columbo to nie imię.

Ruben_fw

Widac nie ogladales serialu zbyt uwaznie:)

Bruce_Lee

On tak ją nazywał ale to nie imię.

Ruben_fw

Tak, kazdy wie ze pan czy pani to nie imiona, jednak Colombo jest na tyle smieszny, ze jak pytano go jak ma na imie, odpowiadal 'porucznik' a gdy pytano go o imie zony, to mowil 'Pani Colombo' a moj post byl zartem nawiazujacym do jego tekstow.

Bruce_Lee

Colombo zawsze udaje nie zdarnego.

Bruce_Lee

Miszcz. Ja załapałem. PS. W jednym odcinku była scena - przynęta - że niby w jego domu i zdjęcie jego żony na kominku... ale Colombo tym swoim stylem bycia takiego wycofanego i niby-naiwnego gapy dba o swoją prywatność jak nikt inny. I wykorzsyztuje te wstawki o żonie by wzbudzić zaufanie i fikcyjną przyjaźń z przesłuchiwanym. Zawsze kręci się od razu blisko mordercy. Ten film to dość oczywisty schemat , ktoś nazwałby go absurdalnym - bo zwykle te filmy robią w odwrotonej kolejności tj. ktoś zabił i go szukamy. A tu jest wyłożone szczegółowo morderstwo a chodzi o detale. Uwielbiam ten serial .

kondimybondi

To było zdjęcie siostry jego żony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones