PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120654}

Niesamowite historie

Amazing Stories
7,9 1 397
ocen
7,9 10 1 1397
Niesamowite historie
powrót do forum serialu Niesamowite historie

moj ulubiony odcinek to ten z zaczarowaną substancja ktora oblojemy np kobiety na zdjeciu to staje sie prawdziwa.

impromptu2

A mój ulubiony to 'Święto Dziękczynienia' :D
To ten z obcymi ze studni. I tekst: "Nasi naukowcy stwierdzili, że to mięso to indyk. Przepyszne. Czy masz coś jeszcze?" :D

ocenił(a) serial na 9
melian

Tak! To było tak strasznie dawno temu! To też mój ulubiony odcinek, i ulubiony tekst! Mało co pamiętam, ale to chyba wryło mi się w pamięć na zawsze.

impromptu2

hey macie może ten serial na dvd? ... Albo w jakiejkolwiek innej wersji?:) Bo tak rozpaczliwie go szukam już od dłuższego czasu i nigdzie nie mogę upolowac:)

jaro_bot

no niestety ja nie mam. SAm bym se obejzał jeszcze raz wiekszosc odcinkow. pzdr.

impromptu2

ha! udało mi się znaleźć na rs:) Juz zassałem:) (szkoda tylko że napisów NIGDZIE nie ma:/)

impromptu2

Całkiem niezły był ten odcinek o kobietach, ale i tak najwspanialszy był ten z samolotem. Niemal równie dobrym i przerażającym ten ze studnią. Ktoś wie gdzie to można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 9
impromptu2

Pamiętam jeszcze jeden, taki motyw, z kobietą do połowy. Genialny serial. Musiał być taki, skoro tak głęboko wrył się w pamięć, a to było przeszło 13 lat temu.

impromptu2

Ja pam o samolocie, ale ze koleś wstał rano i miał w ogródku wrak i ciała [sen] i potem nikt mu niewierzył jak nawoływał ludzi żeby wysiedli... i spadło pod domem. 13 lat... 7 lat miałam i pamiętam lepiej niż Yattamana :P

użytkownik usunięty
impromptu2

To jeden z dwóch odcinków, które udało mi się zapamiętać. Drugi to o kwiatku Lucy.

impromptu2

Ja kojarzę odcinek z Christopherem Lloydem w roli nauczyciela. Jacyś mali chłopcy włamują się do jego domu i odkrywają, że ich belfer nie jest człowiekiem(?). Coś w tym stylu. Później belfer traci głowę i gania ich nocą po ulicach, trzymając ją (głowę) w ręku.

endrju_p_2

czy to w tym serialu był odcinek o morderczej peruce??

użytkownik usunięty
maxreal

Tak. Jest to odcinek 'Hell Toupee'. Odcinek zostać wyreżyserowany przez samego Irvina Kershnera (twórcy Gwiezdnych Wojen: Imperium kontratakuje)

ocenił(a) serial na 8
impromptu2

Który to numer odcinek z zaczarowaną substancja ktora oblojemy np kobiety na zdjeciu to staje sie prawdziwa????

ocenił(a) serial na 10
Janznajomski

Nie wiem czy już znalazłeś, ale jest to Amazing Stories - Miscalculation.Llink do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=49LD4XyME_A&feature=related

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones